O nas
Przyczepy MYC Astex O nas

Jesteśmy dilerem firmy Brenderup od 2006 r. Od samego początku po zakupie przyczepy Brenderup oferuje wsparcie w rozwiązaniu wszystkich wyzwań dotyczących transportu. Nic więc dziwnego, że oferta jest tak szeroka. Dzięki dużemu doświadczeniu Brenderup wie, że dobra przyczepa powinna mieć: wytrzymałą konstrukcję, mocne podwozie oraz doskonałe właściwości jezdne zapewniające bezpieczeństwo.

W ofercie przyczep Brenderup znajdują się zarówno przyczepy bagażowe, jak i specjalistyczne: do przewozu łodzi, quadów, motocykli, mini koparek, samochodów oraz przyczepy typu cargo. Nasz fachowy personel pomoże doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej przyczepy. Do natychmiastowego odbioru w naszej firmie czeka wiele różnych przyczep, zapraszamy do zapoznania się z nimi w dziale "Aktualnie w salonie". Oferujemy także szeroki asortyment części i akcesoriów do przyczep.

O marce Brenderup

Już od swoich początków w roku 1936 marka Brenderup szła drogą sukcesu, w trakcie której jej przyczepom przybywało coraz więcej funkcji i udoskonaleń. Jednocześnie asortyment poszerzał się o nowe typy zastosowań. Obecnie jest wiodącym producentem przyczep w Szwecji i jednym z liderów w Europie – to nie przypadek, ponieważ są tu połączone niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny wygląd oraz najwyższy dostępny poziom bezpieczeństwa. Szeroki asortyment akcesoriów daje rozległe możliwości modyfikacji przyczep.

W roku 2014 Brenderup Group wkroczyła na nową ścieżkę poprzez stworzenie własnej marki Premium, nowego, odrębnego przedsiębiorstwa. Nowa firma, całkowicie skupiona na przyczepach, w której łączy wiedzę i doświadczenie z chęcią tworzenia produktów, które przynoszą wartość dodaną jej klientom. Asortyment firmy zaspokaja szeroki zakres różnych potrzeb, a dzięki jej wiedzy przedstawia nabywcom taką przyczepę, która pasuje do ich aktualnych potrzeb, ale także zapewnia wystarczającą elastyczność, aby sprostać przyszłym. Produkt Brenderup będzie służył niezawodnie przez wiele lat i do wielu różnych celów.

Historia Brenderup

Marka Banderup ma swój początek w roku 1936. Wtedy to kowal Ove Justesen kupił kuźnię we wsi Brenderup pomiędzy Middelfart, a Bogense w Danii.

Ove szybko założył Fabrykę Maszyn Brenderup i rozpoczął produkcję oprzyrządowania do maszyn rolniczych, w czym miał doświadczenie z poprzedniej pracy. To rozwinęło się w produkcję m. in. urządzeń do zbioru i mycia rzepy, co później przekształciło się w budowę kombajnów stosowanych w wielu gospodarstwach regionu.

Nazwę Brenderup umieszczono na przyczepie, która była przeznaczona do holowania przez ciągnik. Przyczepa zyskała popularność i dla wyrównania sezonowości zaczęto ją produkować w wersji dla samochodów. Oznaczało to, że można nawet było rozpocząć produkcję haku holowniczego, potrzebnego do podłączenia przyczepy do samochodu.

W 1952 można było zobaczyć pierwsze przyczepy Brenderup na drogach. Od tamtej pory wyprodukowano ponad milion tych przyczep.

Kamienie milowe Brenderup Group

1934: Bracia Fransson zakładają Fågelsta w miejscowości Fågelsta w Östergötland w Szwecji.

1936: Ove Justensen zakłada Brenderup Maskinfabrik, Funen w Danii.

1965: Landini, Bianci i Benanja zakładają Ellebi w St Vitoria, Włochy.

1979: Brenderup, Fogelsta, Gisebo, Trane and Kylingekärran stają się częścią Eldon.

1997: Największa w Skandynawii marka przyczep zostaje częścią Thule Group.

1981: Uruchomienie unikalnego systemu wynajmu Thule Rental.

2006: Ellebi zostaje częścią Thule Group.

2014: Brenderup Group odłącza się, a nowym właścicielem zostaje Accent Equity 2012.

2015: Pozyskanie Westbay trailers w Västervik.

2016: System wynajmu “Envägen” zmienia nazwę na "Oneway".

2016: Mont Blanc Group wchodzi do Brenderup Group.

2017: Thule Rental zmienia się w Brenderup.